Пішов з життя начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Міхальчук Леонід Ілліч.

Дата: 19.04.2019 12:15

Сьогодні, 19 квітня, після важкої хвороби пішов з життя начальник відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Міхальчук Леонід Ілліч.

Обірвалося життя професіонала, шанованого колеги, хорошої, чуйної людини. Його професійний шлях – це приклад відданості та гідності, любові до професії та рідної землі. За роки самовідданої праці Леонід Ілліч удостоєний багатьох почесних відзнак, районних і обласних нагород.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині Міхальчуків, близьким та рідним.

Світла пам'ять про фахівця своєї справи, доброго колеги і друга назавжди залишиться в наших серцях.

Поділяємо Ваше горе. Вічна пам’ять…