Тиврівчани! З Днем народження!

Дата: 07.06.2019 12:15

Тиврівчани святкують день селища на свято Вознесіння Господнього. В 2019 році це 6 червня. Святкування розпочалось з 11 ранку у храмі святого Вознесіння Господнього - отець Богдан разом із гостями та прихожанами провів святкову літургію.

Святкування продовжилось з 16 години вже традиційним виступом естрадно-духового оркестру Головного управління ДСНС України у Вінницькій області «Ми українці!». О 18 годині розпочались урочистості та привітання. Голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко та голова районної ради Ярослав Красовський також привітали тиврівчан з Днем народження.

Це свято об’єднує всіх, кому дорогий Тиврів, - зазначив Віктор Бойко, - тож від усієї душі бажаю селищу процвітання. Всім мешканцям здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі і Божого благословення. Хай Тиврів стрімко розвивається, а серед його жителів завжди панують  спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Гості вручили почесні грамоти голові Тиврівської селищної ради Сергію Кицишину, колективу селищної ради, колективу Тиврівського комбінату комунальних підприємств, депутатам селищної ради: Суверток Інні Григорівні, Ситнику Олександру Олександровичу, Любченку Івану Миколайовичу, Вітюк Людмилі Михайлівні та настоятелю храму Вознесіння Господнього отцю Богдану.

Продовжилось святкування виступом гуртів Miliart, DJ D-Dope та Аверьянова, «Водограй», скрипаля Юрія Слободяника та гурту Юр&Ко. Чудовим завершенням свята стало фаєр шоу та святковий салют.