Знайдено ще один снаряд часів ІІ Світової

Дата: 06.08.2018 12:14

В п'ятницю, 3 серпня, о 15 год 25 хв. групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Віницькій обасті, у спеціально відведеному місці було знешкоджено артилерійський снаряд калібру 107 мм часів Другої світової війни. Небезпечний предмет було виявлено громадянами напередодні у лісовому масиві за межами с. Селище Тиврівського району.

Тиврівський районний сектор Головного управління ДСНС України у Вінницькій області звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів повідомте про це за номером «101» або «102» та ні в якому разі не намагайтеся самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси. Під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, оскільки практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.