Тиврівський район, Вінницька область

Тиврівському ліцею 25!

Переглядів: 110

23 листопада Тиврівський ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки відсвяткував свій 25-річний ювілей.

Ще з 8:30 до ліцею почали з’їжджатися випускники та гості, згадували, ділилися спогадами, для всіх бажаючих було проведено екскурсію. О 10 годині відкрили нові експозиції Музею навчального закладу, після чого в районному будинку культури відбувся урочистий концерт «З ювілеєм, рідний ліцею!».

Привітати ліцеїстів приїхало дуже багато гостей, серед яких виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, депутат обласної ради Жанна Дмитренко, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин та багато інших.

Урочистості розпочав короткий екскурс в історію закладу від директора, який ось вже 18 років керує ліцеєм, Андрія Подзігуна. Він зазначив, що історія становлення ліцею є підсумком роботи досвідчених, мудрих людей, які працювали раніше і працюють зараз, доповнюючи здобутки ліцею. Він висловив щиру вдячність шановним гостям за допомогу, викладацькому складу ліцею за їхню працю, учням за їхнє прагнення до знань. Шановні гості також привітали ліцей - Володимир Буняк вручив почесні грамоти голови облдержадміністрації та обласної ради, наголосивши, що сьогодні буде відкрито оновлений кабінет математики, на який,  за сприяння Департаменту освіти Вінницької облдержадміністрації виділено понад 300 тис. грн.

Наш ліцей це гордість не лише нашого району, а й всієї області, - розпочав привітання Віктор Бойко, - за роки свого існування ліцей виховав безліч гідних учнів, які зробили його відомим на всю Україну. Тож прийміть наші щирі вітання і безмежну вдячність за вірність благородному покликанню сіяти розумне, добре, вічне, за невтомний творчий пошук, самовідданість добро і щедрість душі.

Продовжив урочистості чудовий концерт , який і далі супроводжували вітання від гостей і господарів свята – ніхто не залишився без подарунків. Родзинкою свята стала презентація книги «Тиврівський ліцей. 25 кроків до успіху»