Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині вшанували Героїв Небесної Сотні

Переглядів: 75

Сьогодні, 20 лютого, на території району приспущено Державний прапор України та обмежено проведення розважальних заходів. Тиврівщина разом з усієї Україною вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Саме з цієї нагоди скорботною ходою пройшли центральною вулицею селища  представники органів державної влади і органів місцевого самоврядування, трудових колективів, широкого кола громадськості,  учнівської молоді. До присутніх звернулися голова райдержадміністрації Віктор Бойко, голова районної ради Ярослав Красовський та Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин.

Голова райдержадміністрації Віктор Бойко зазначив: «Герої Небесної Сотні віддали за нас найдорожче – своє життя. Мешканці Тиврівщини брали участь в Революції Гідності та стали на захист наших одвічних цінностей. Ми сьогодні знову долаємо ворога, захищаючи свою незалежність на сході України. І віримо, що перемога буде за нами, бо ми боронимо свою землю, захищаємо майбутнє своїх дітей. Ми не втратимо унікальної можливості, дарованої Героями Небесної Сотні та всіма учасниками Революції Гідності - розпочати нове життя, захистити нашу незалежну європейську державу, в якій немає місця диктатурі».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх тих, хто чотири роки тому не повернувся живим з Площі Незалежності у Києві під час буремних подій Революції Гідності.

По завершенню зібрання, його учасники поклали квіти до банерів «Небесна Сотня. Слава Героям Майдану!» і «Герої не вмирають!» на Меморіалі Слави.