Урочистості з нагоди Дня державної служби

Дата: 24.06.2019 12:11

В п’ятницю, 21 червня, в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня державної служби.

Щиро вітаю вас, шановні колеги, з професійним святом та бажаю кожному – успіхів, нових звершень, мужності і сили у відстоюванні інтересів держави, компетентності та впевненості у впроваджені реформ, професійної та особистісної самореалізації. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку – служіння людям! – привітав присутніх голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, добросовісне відношення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня державної служби, керівники району вручили кращим державним службовцям Почесні Грамоти райдержадміністрації та районної ради.