Вітання голови райдержадміністрації з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2019 08:09

15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав та відзначаємо 30-ту річницю виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан.

З кожним роком все далі й далі історія віддаляє нас від вогняних років Афганської війни.  Але час не в змозі викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України.

В глибокій шані схиляємо голову  перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами. Щиро дякую вам за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та звершене. Зичу вам міцного здоров’я і мирного неба, добра і злагоди вашим родинам, достатку і довголіття.

З повагою,
голова Тиврівської