Делегація з Тиврівського району взяла участь в Агро-2018

Дата: 07.06.2018 12:08

Вчора, 6 червня, голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, голова районної ради Ярослав Красовський, заступник начальника управління агропромислового розвитку Алла Ліщишина та провідні сільгосптоваровиробники району взяли участь в ювілейній тридцятій багатопрофільній виставці в галузі сільського господарства «АГРО-2018».

Виставка «АГРО-2018» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Особлива увага приділяється новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства. В цьому році виставка проходить з 6 по 9 червня. Учасники виставки мають змогу детально ознайомитися із інноваційними технологіями, автоматизацією управлінських процесів в агропромисловому комплексі, енергозберігаючими технологіями.  Проходять презентації, дегустації різноманітної продукції, показ племінних коней та ВРХ.

Наш район на виставці вже вкотре представив ТОВ Краснянське СП «АГРОМАШ» - директор Пономар Юрій Васильович. ТОВ Краснянське СП «АГРОМАШ» це зразкове машинобудівне підприємство і сьогодні є одним з флагманів вітчизняного сільськогосподарського машинобудування по випуску грунтообробної техніки.