Тиврівський район, Вінницька область

Футбольне свято в с. Селище

Переглядів: 30

Цими вихідними в селі Селище Тиврівського району на стадіоні AVE-ARENA пройшов перший регіональний дитячий турнір по футболу "July Children's Cup -2018". В ньому взяли участь 8 команд у віковій категорії Ю-9, які грали в форматі всі з усіма в два кола. За два змагальних дні діти мали змогу поринути в захоплюючий футбольний світ з усіма його принадами: азартом, бойовим духом, пропагандою здорового способу життя та активного проведення дозвілля. Організаторами спортивного свята виступила Спортивна Рада м. Гнівань. Важливою деталлю всього процесу було професійне суддівство, яке забезпечила Федерація Футболу міста Вінниці.

В неділю, на церемонії нагородження після останнього матчу були вручені відзнаки кращим гравцям турніру, а також свої кубки та грамоти отримали всі колективи без виключення. Ну а в трійку головних призерів турніру увійшли Темп 09 – вони взяли бронзу, ДЮФК Леви з Козятину у них срібло і золотими чемпіонами стали вихованці Вапнярської футбольної школи ФК «Юніор».