У ЦНАПі нашого району облаштували дитячий куточок

Дата: 15.05.2018 12:05

Відвідувачі державних установ із маленькими дітьми – явище доволі поширене. Зважаючи на черги, яких не уникнути, виникає необхідність відволікти дітей на щось приємніше, аніж сидіти поруч із батьками на прийомі.

Саме тому для найменших відвідувачів у центрі надання адміністративних послуг при Тиврівській райдержадміністрації  облаштували дитячий куточок.

«Найвища нагорода для працівників ЦНАПу – задоволені клієнти. Саме зручні та доступні умови для отримання громадянами послуг і є запорукою успіху, а щасливий дитячий сміх, який не часто почуєш в державних установах, це подвійна радість», – зазначив начальник відділу надання адміністративних послуг Олександр Білоус.

Під час того, як батьки заповняють свої заяви, подають документи в адміністратора, діти можуть провести час також із користю. У розпорядженні дітей кольорові олівці, фломастери, розмальовки, книги, спеціальна дошка для малювання та іграшки. Тож допоки батьки вирішують власні справи, малюки можуть бавитись, малювати або читати.