Тиврівський район, Вінницька область

Фермерам допомагає держава

Переглядів: 50

Державний фонд підтримки фермерських господарств України передбачив цього річ для потреб дрібних землевласників 43 млн грн. 3 млн 171,9 тисяч із них отримають вінницькі аграрії.

Максимальна сума підтримки – півмільйона грн. Кошти видають на поворотній основі. Пріоритет – садівництво, овочівництво, тваринництво та органічне землеробство. Регіональна комісія Вінницького відділення Укрдержфонду з визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки розглянула документи  від 14 претендентів на загальну суму 6,6 млн грн.

Шляхом обговорення та голосування члени комісії визначили відповідає чи ні  той чи інший претендент встановленим вимогам і чи є у нього необхідна застава на отримання кредиту від державного фонду. До речі, процедура відбору кандидатів прозора і проходить в он-лайн режимі на одному з інтернет-ресурсів. Рішенням комісії 13-ть фермерських господарств внесено до реєстру претендентів на одержання фінансової підтримки та направлять на розгляд Укрдержфонду. Одному відмовлено в зв`язку з відсутністю заставного майна та включено до реєстру фермерських господарств, щодо яких прийнято рішення про повернення документів.