Відбулась на рада з підготовки до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.

Дата: 12.02.2019 12:02

Сьогодні, 12 лютого, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Вітюка відбулась нарада щодо підготовки до відзначення в районі  Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.
У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Романська І.Д., голова районної громадської організації  «Українська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» Дрозд М.В., голова громадського об’єднання «Патріоти Тиврівщини» Кащук С.А., Тиврівський селищний голова Кицишин С.М., керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
Традиційно, 13 лютого голова райдержадміністрації Віктор Бойко, голова районної ради Ярослав Красовський та  голова районної організації «Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)» Микола Дрозд, спільно з керівниками територіальних громад, здійснять об’їзд  родин загиблих в Афганістані земляків – кожній з родин загиблих виділено матеріальну допомогу. 15 лютого заплановано святковий концерт о 10 ранку, потім об 11:30 служба в церкві, після якої покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам афганцям.
Також в ході наради обговорили вимоги Закону України «Про статус ветеранів, гарантії їх соціального захисту», зокрема питання соціального, медичного, пенсійного забезпечення ветеранів війни та учасників бойових дій на території інших держав та членів їх сімей.