Кудрик Катерині Валеріївні присвоєно звання "Мати-героїня"

Дата: 27.12.2018 12:01

За материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Кудрик Катерині Валеріївні, матері шести дітей, мешканці с. Гришівці Тиврівського  району Указом Президента України, від 07 грудня 2018 року №416/2018 присвєно почесне звання «Мати-героїня» та вручено посвідчення і нагрудний знак.

Державною нагородою багатодітну матір, від імені Президента України та за дорученням голови Тиврівської  районної державної адміністрації, нагородив  заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк.
Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.