Відбулося засідання призовної комісії Тиврівського району

Дата: 05.10.2018 16:30

З метою якісного та організованого проведення осіннього призову громадян  Тиврівського району на строкову військову службу до Лав Збройних Сил України,  4 жовтня в залі засідань районної державної адміністрації відбулося засідання районної призовної комісії.

Засідання проводили голова районної призовної комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний та заступник голова районної призовної комісії, військовий комісар Тиврівського районного військового комісаріату, підполковник Роман Потерлевич. У роботі комісії взяли участь голова районної ради Ярослав Красовський, представники районного військового комісаріату, відділення поліції та центральної районної лікарні.

Під час засідання 9-тьом призовникам Тиврівського району оголосили рішення щодо проходження ними строкової служби у військових частинах Збройних Сил України, про що  членами призовної комісії  були  підписані відповідні висновки та видані повістки.