Тиврівський район, Вінницька область

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Переглядів: 82

Завданнями щодо розвитку сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що зазначені у Соціальних ініціативах Президента України, керувалися члени районної комісії з питань захисту прав дитини на черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулося сьогодні, 29 листопада 2018 року в райдержадміністрації. Засідання очолив голова комісії – голова районної державної адміністрації Віктор Бойко.

На  розгляд комісії  виносилося шість питань: про доцільність/недоцільність припинення соціального супроводу опікунської сімї, про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав, про надання дозволу на вчинення правочину жительці с. Пилява щодо дарування житлового будинку, щодо соціального захисту дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, про затвердження складу міждисциплінарної команди для затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та  про затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

В ході засідання Віктор Бойко зазначив: «За будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Адже ефективний захист прав дитини - один із пріоритетів  соціальних ініціатив Президента України. Саме тому влада сьогодні докладає максимум   для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.»

Питання, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії. За результатами комісія прийняла компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.