Тиврівський район, Вінницька область

Віктор Бойко провів щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

Переглядів: 38

Вчора, 23 квітня, голова Тиврівської райдержадміністрації, Віктор Бойко, провів щотижневу нараду з очільниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками установ та організацій району.

«На минулому тижні відбулась виїзна колегія обласної державної адміністрації в Тростянці, на якій були присутні всі очільники районів. Колегія в черговий раз показала, що сьогодні об’єднані територіальні громади отримують значні фінансові ресурси і використовують їх для розвитку своїх територій. В нашому районі на сьогодні створено лише одну, Гніванську міську територіальну громаду, яку визнано самодостатньою, наша основна задача, щоб і ті громади, які планується створити, були великими і самодостатніми», - зазначив Віктор Бойко.

В ході наради Віктор Бойко заслухав оперативну інформацію про поточну ситуацію в районі за різними галузевими напрямами та озвучив окремі доручення з актуальних питань життєдіяльності району.

Зокрема, заступник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Алла Ліщишина,  доповіла: « В районі тривають весняно-польові роботи, завершується посів ранніх зернових, зернобобових та соняшнику. Продовжується посів кукурудзи. В цілому, станом на сьогодні  закрито вологи на площі понад 23,0 тис. га (98,3% до прогнозу). Начальник відділу освіти райдержадміністрації,  О.Т. Нижник про   створення опорних шкіл та їх філій в районі в умовах децентралізаційного процесу. Керівник апарату райдержадміністрації, Ірина Романська, повідомила присутнім щодо проведення 26 квітня заходів, приурочених 32 річниці Чорнобильської трагедії, які відбудуться в смт Тиврів на Меморіалі Слави.