«Низький уклін Вам за здобуту Перемогу!» - Віктор Бойко відвідав учасника Другої світової війни Івана Петровича Войтенка

Дата: 10.05.2019 11:57

У День пам’яті та примирення і в День такої довгоочікуваної, здобутої неймовірно високою ціною і воістину Великої Перемоги ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

От і напередодні, 8 травня, в День пам’яті і примирення голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний та заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк привітали та вручили учаснику Другої світової війни Івану Петровичу Войтенку грошову винагороду та Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради. Також Івана Петровича привітали керівники районної ради, представники Тиврівської селищної ради, військовий комісар  районного військового комісаріату Роман Потерлевич, головний редактор районної газети ТОВ "Маяк-Медіа+" Володимир Усатюк,  вручивши  цінні подарунки та квіти.

«Вже минуло 74 роки від незабутнього травня 1945-го, але й до сьогодні величний подвиг воїнів-визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. Живіть ще довгі-довгі літа, хай небо над Вами завжди буде мирним. Добра, благополуччя Вам та Вашій родині», - зазначив Віктор Бойко.

Іван Петрович Войтенко удостоєний звання Почесного ветерана України, Почесного громадянина Тиврова. Понад чверть століття він працював незмінним керівником районної організації ветеранів, багато зробив для поліпшення життя ветеранів війни та праці Тиврівщини.