Віктор Бойко: Розвиток інвестиційної привабливості є ще одним поштовхом для розвитку економіки району, що означає покращення добробуту кожної родини

Дата: 06.07.2018 11:57

В четвер, 5 липня, Тиврівський район відвідав директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко, де спільно з очільником Тиврівщини Віктором Бойком та головою Гніванської об’єднаної територіальної громади Володимиром Кулешовим оглянули вільні земельні ділянки, що пропонуються до уваги інвесторів.

Владою приділяється значна увага для залучення інвестицій в район, адже інвестиції – це нові робочі місця, нові виробництва, нові технології. А кожне нове підприємство – це реальна перспектива оживити промисловий сектор районної економіки, стабільні надходження до бюджету, покращення соціального становища населення - зазначив Віктор Бойко.

Гніванська ОТГ має зручне географічне розташування та добре транспортне сполучення, це, передусім, вигідно інвесторам, які розраховують на довгострокове вкладення інвестицій і отримання в перспективі стабільних прибутків. Запропоновані ділянки дають можливість зосередитися на розгортанні тут спеціалізованої інфраструктури, адже мають під'їзні шляхи, електричні джерела, джерела подачі газу та системи водовідведення.