Тиврівський район, Вінницька область

З нагоди Дня фізичної культури та спорту вшанували фізкультурно-спортивну еліту Тиврівщини

Переглядів: 89

З нагоди Дня фізичної культури та спорту у районі було розроблено і проводиться низка тематичних заходів – зустрічі, змагання, вшанування кращих та ін.

Днями на базі Тиврівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося урочисте вшанування кращих з кращих представників фізичної культури та спорту району, а також стартувала районна спартакіада освітян. В заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації – В.В. Вітюк, начальник відділу у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації – В.В. Романський, начальник відділу освіти райдержадміністрації – О.Т. Нижник, голова РО ВФСТ «Колос» - В.Т. Лісниченко, директор РДЮСШ – А.М. Павленко, голова Тиврівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України – М.С. Подзігун, та представники фізкультурної та спортивної галузей району.

В.В. Вітюк, вітаючи присутніх, зазначив, що розвиток фізичної культури та спорту, здоровий спосіб життя є запорукою успішного соціально-економічного розвитку району в цілому і дуже приємно, що фізкультурники, спортсмени Тиврівщини демонструють високі результати в праці, в спортивних досягненнях.

Кращі фізкультурники та спортсмени були відзначені грамотами райдержадміністрації та районної ради. Потім відбулась спартакіада працівників освіти.