22 червня – День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 21.06.2019 11:53

22 червня ми вшановуємо світлу пам'ять наших земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Тож напередодні, 21 червня, керівники району, представники ветеранської організації, громадськість поклали квіти до Меморіалу Слави.

Найкривавіша в історії війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, смерть та руйнування, - зазначив Віктор Бойко, - гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця. На жаль, змінити хід історії неможливо, але наш обов’язок – берегти свободу, виборену мільйонами відданих і героїчних людських сердець, які зупинилися заради нас з вами, заради нових поколінь.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять мільйонів невинних жертв, яких забрала війна, схилили голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі. Вічна пам’ять і шана кожному, хто відстояв мир та свободу ціною власного життя.