У Жахнівській територіальній громаді відбувся схід громадян

Дата: 20.03.2019 16:53

Сьогодні, 20 березня, в Жахнівському будинку культури зібралися жителі сіл Онитківці, Івонівці та Жахнівка щоб обговорити питання, які турбують кожного з них. На зібрання приїхали також заступник голови райдержадміністрації Володимир Вікторович Вітюк, виконуюча обов’язки завідувача районним методичним кабінетом Грицишина Наталія Святославівна та начальник Вінницького приміського об’єднаного управління пенсійного фонду України Вінницької області Кубик Володимир Анатолійович.

Збори розпочав Жахнівський сільський голова Таранюк  В’ячеслав Михайлович звітом про свою діяльність у 2018 році. Продовжили збори основні орендарі громади, які розповіли про свій вклад в розвиток громади та про виконання взятих на себе обов’язків. Далі звітували керівники комунальних установ, дільничний інспектор.

Далі зустріч продовжили переглядом відеоролика «Вінниччина – 2018. Є що сказати!», та «Вінниччина, як вона є. Тиврівський район». Володимир Вітюк розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні три роки, детально зупиняючись на питаннях, актуальних для жителів Жахнівської територіальної громади,  дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про монетизацію субсидій, запланований ремонт дорожнього покриття, наголосив на важливості грантової діяльності.

Наталія Святославівна Грицишина розповіла про досягнення Нової Української школи, про створення інклюзивних класів та інклюзивного центру в районі в смт Тиврів також вона висловила подяку сільському голові та директору школи за співпрацю.