Тиврівський район, Вінницька область

Мешканці Тиврівщини небайдужі до тематики поліпшення здоров’я дітей

Переглядів: 51

З метою якісного впровадження районного етапу ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»,

здійснено роз’яснювальну роботу щодо мети та актуальності проведення Акції, спрямованої на збір коштів для закупівлі медичного обладнання необхідного для лікування дітей з порушенням зору, серед широких верств населення, підприємств та організацій різних форм власності, громадських та благодійних організацій.

В період з 02 по 22 квітня 2018 року Акція відбувалася в усіх загальноосвітніх навчальних закладах району, в яких зібрано кошти в сумі 6477,00 грн. Збір коштів здійснювали волонтери на території Сутисківської селищної та Гніванської міської рад, також в організації зібрання коштів сприяли працівники Центру первинної медико – санітарної допомоги, центральної районної лікарні, закладів культури і торгівлі, фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Всього у Тиврівському районі в рамках ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» зібрано і перераховано через відповідні банківські реквізити кошти в сумі 10347 грн.

Організатори проведення Акції у районі висловлюють щирі слова вдячності всім фізичним і юридичним особам, які долучилися до її впровадження, усвідомлюючи важливість і актуальність проблематики поліпшення здоров’я дітей.