Тиврівський район, Вінницька область

Проведено 23-ті районні сільські спортивні ігри серед команд територіальних громад району

Переглядів: 70

Спортивний комплекс «Колос» с.Василівка другий рік стає місцем проведення 23-х районних сільських спортивних ігор серед команд територіальних громад.

Фінальні поєдинки за участю 6-ти команд проводились з малого футболу (7+1) і перетягування канату (5+1). За головний приз суперечку вели футбольні команди с.Василівки і Черемошного. У виконанні серії пенальті більш точнішими були господарі (5:4), які вперше стали чемпіонами сільських ігор. Вони разом із футболістами с.Черемошного будуть представляти район в обласних іграх в м.Немирові.

Бронзовими призерами змагань вдруге стали гравці команди с.Жахнівка. Кращим гравцем визнано Олександра Щербу із футбольного клубу "Черемошне."

Завершальним дев’ятим видом районної спартакіади став народний вид спорту – перетягування линви (канату). Чемпіонське звання після річної перерви повернули собі фізкультурники с.Строїнець. Вони будуть представляти район в обласних спортіграх в серпні місяці на СК ВФСТ «Колос» м. Вінниці.

Друге і трете місця посіли команди с.Жахнівки та Василівки. Переможці і призери сільських ігор нагороджені кубками і грамотами організаторів районної спартакіади.

В районному конкурсі "Краще спортивне село - 2018" лідирують Строїнецька, Жахнівська і Василівська територіальні громади.

Стартувала Вінницька обласна аматорська футбольна ліга спортивного товариства ВФСТ «Колос» (Татусяк С.П.), в якій беруть участь срібні призери (2017р.) ФК «Селище» с.Селищ. На участь в змаганнях футбольної ліги заявилось 9 команд з районів області. Вони розподілені на три групи. Наші футболісти віднесені до групи "А", тут з нами будуть змагатись команди Козятинського та Шаргородського районів. В першій грі фк «Селище» на своєму полі переміг «Мурафську Єдність» с.Мурафи Шаргородського району з рахунком (8:3).

Голова РО ВФСТ   «Колос»

В.Т.Лісниченко