Відбулося чергове засідання Громадської ради при Тиврівській райдержадміністрації

Дата: 29.05.2019 11:50

Сьогодні, 29 травня 2019 року, в приміщенні районної державної адміністрації під головуванням заступника голови Громадської ради при райдержадміністрації, голови Тиврівської районної організації професійної спілки працівників освіти і науки України Михайла Сергійовича  Подзігуна відбулось  чергове засідання  Громадської ради при Тиврівській районній державній адміністрації.

В роботі засідання Громадської ради взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний та головний лікар КНП «Тиврівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Валерій Приймак.

На порядок денний було винесено наступні  питання:

1. Про особливості розвитку первинної медико-санітарної ланки в контексті надання кваліфікованої медичної допомоги сільському населенню Тиврівського району в умовах реформування
  1. Про організацію  та проведення заходів з благоустрою територій населених пунктів району

За результатами обговорення,  розглянуті питання взято до відома.