Час проведення виконавчих дій

Дата: 20.12.2018 15:50

Виконавчі дії проводяться виконавцем у робочі дні, не раніше шостої і не пізніше двадцять другої години, якщо інше не передбачено статтею 29 Закону України «Про виконавче провадження». Конкретний час проведення виконавчих дій визначається виконавцем.

Виконавчі дії в неробочі та святкові дні, встановлені законом, проводяться у час, передбачений частиною першою  статті 29 Закону України «Про виконавче провадження», у разі якщо зволікання неможливе або якщо такі дії не можуть бути проведені в інші дні з вини боржника.

Проведення виконавчих дій в інший час, ніж передбачено частиною першою  статті 29 Закону України «Про виконавче провадження», допускається, якщо невиконання рішення створює загрозу життю чи здоров’ю громадян або якщо виконавчі дії, розпочаті до двадцять другої години, необхідно продовжити.

Старший державний виконавець  Тиврівського

районного відділу державної виконавчої служби

Головного територіального управління юстиції

у Вінницькій області                                                                                                                                 Бондарчук Т.О.