Тиврівський район, Вінницька область

Відновлення Тиврівських лісів

Переглядів: 148

У п’ятницю, 20 квітня, працівники Тиврівської райдержадміністрації на чолі з головою РДА, Віктором Бойком, Тиврівської районної ради на чолі з Ярославом Красовським і представники районної організації Партії Блоку Петра Порошенка «Солідарність»  надавали посильну допомогу вже Тиврівському лісництву. Висаджували саджанці дуба звичайного, дуба червоного та модрини європейської.

Лісничий Тиврівського лісництва Микола Рошак провів детальну екскурсію своїми володіннями і залишився задоволений дружньою та продуктивною роботою: - Держслужбовці цього дня залюбки змінили інтелектуальну працю на фізичну, усі отримали масу задоволення від перебування на природі, відчули на власних руках, яка у нас, лісівників, важка праця!

Радує те, що ліси нашого Тиврівщини знаходяться в надійних руках дбайливих лісівників-господарників!