Тиврівська Районна Державна Адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Вінниччині, в оновленому приміщенні стрілецького тиру ОО ФСТ «Динамо», вперше відбувся чемпіонат області зі стрільби кульової серед елітної групи спортсменів

Дата: 08.01.2019 11:49
Кількість переглядів: 302

4 січня, у приміщенні стрілецького тиру Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо» України відбулись обласні змагання зі стрільби з малокаліберного пістолета в рамках проведення чемпіонату області з кульової стрільби.

Заслужений тренер України, головний суддя чемпіонату Вінницької області з кульової стрільби Віктор Щерба розповів про особливості проведення змагань: «Сьогодні наша елітна група зі стрільби з пістолета малокаліберного провела виконання вправи на 25 метрів по мішені з колом. Ключовою метою змагань, які проводяться з 3 по 6 січня, є підготовка кращих спортсменів до чемпіонату України та до міжнародних змагань. Цьогоріч 19 вінницьких спортсменів вже увійшли до складу збірної з кульової стрільби». За словами Віктора Щерби, у чемпіонаті області з кульової стрільби візьмуть участь понад 150 спортсменів. 

Стрільці Вінниччини змагатимуться за відбір на чемпіонат України, який відбудеться протягом 11 – 16 січня у Києві та Львові.

Варто підкреслити, що проведення обласних змагань вперше відбувається на базі оновленого приміщення стрілецького тиру Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо» України. Стрілецький тир, реконструйований коштом обласного бюджету, є базою для проведення всеукраїнських змагань зі стрільби кульової, а також для навчально-тренувальних зборів при підготовці вітчизняних спортсменів до міжнародних змагань. Зокрема, було прийнято рішення про те, що на території зазначеної бази проводитимуть змагання з таких видів кульової стрільби як: кульова стрільба на дистанцію 50 м, кульова стрільба на дистанцію 25 м та кульова стрільба з пневматичної зброї на дистанцію 10 м.  

Між іншим, приміщення стрілецького тиру обласної організації ФСТ «Динамо» України стане однією із базових споруд для створення «Центру бойової та спеціальної підготовки дітей та молоді Вінниччини».

Крім цього, значний обсяг робіт з реконструкції об’єктів було проведено безпосередньо на території обласного фізкультурно-спортивного комплексу «Динамо».

«Реконструкція спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» України проводилась коштом обласного бюджету. Крім введення в експлуатацію тиру, було забезпечено облаштування необхідними установками різних типів для проведення змагань. У квітні поточного року запрацює спортивна зала, призначена для бойових видів спорту. Загалом, на 2019 рік заплановано 18 заходів, які проводитимуться на базі спортивного комплексу ФСТ «Динамо» Йдеться не лише про змагання всеукраїнського рівня, чемпіонати України та відбіркові чемпіонати України на Олімпійські ігри-2020, які відбудуться в Токіо. База стане своєрідною платформою для відбіркових змагань на олімпійські ігри. На сьогодні проведені перемовини з Федерацією стрільби України, тож є домовленість про те, що за підтримки Міністерства молоді та спорту України, буде передано придбані для членів збірної України цифрові установки, які базуватимуться саме тут» - відзначив Сергій Чернявський.  

За словами Сергія Чернявського, протягом трьох останніх років на реконструкцію спортивної бази було використано близько 8 млн грн. Коштом обласного бюджету повністю оновлено тир на 25 метрів, повністю облаштовано клас військово-патріотичного виховання. На сьогодні вже підготовлено дистанцію відкритого 50-метрового тиру. Крім цього, оновлено кімнату зі зброєю та оновлено системи охоронної та пожежної безпеки, системи опалення. Також проведено комплекс робіт  з благоустрою території.

Крім введення в експлуатацію спортивної зали для бойових видів спорту, планується реконструкція елінгів для човнів з метою відродження змагань з веслування на байдарках і каное. Також запланована реконструкція невеликого готелю для розміщення спортсменів.

За словами заступника Вінницької обласної організації ФСТ «Динамо» України Романа Венгера, реконструкція спортивної зали для боротьби також використовуватиметься для загальнофізичної підготовки  спортсменів усіх секцій, які тренуються.

Вінницька ОДА« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень