Тиврівський район, Вінницька область

Урочисте відкриття мосту через річку Південний Буг в смт. Сутиски

Переглядів: 236

21 серпня 2018 року  в смт. Сутиски урочисто відкрили новозбудований міст через річку Південний Буг, будівництво якого тривало близько двох років.

На будівництво переправи в смт. Сутисках, за сприяння народного депутата України Івана Мельничука, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 395 «Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» Сутисківській селищній раді виділено кошти в сумі 1709,4 тис. грн. на реалізацію проекту «Реконструкція мосту через р. Південний Буг в смт. Сутиски Тиврівського району Вінницької області». Крім того виділялись значні кошти з місцевого бюджету, допомагали місцеві підприємці.

В урочистому відкритті  мосту взяли участь голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, начальник штабу дорожнього батальйону військової частини  А1519 Олексій Демянчук, Сутисківський селищний голова Леонід Дідух.

Під час урочистого заходу голова райдержадміністрації Віктор Бойко вручив представникам військової частини А 1519 та Сутисківському селищному голові Почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради та подякував за проведену роботу та вмілі організаторські здібності. Потім відбулось урочисте перерізання символічної жовто-блакитної стрічки.

За словами селищного голови, завершення будівництва мосту - довгоочікувана подія для сутищан. Завдяки співпраці з військовою частиною А1519 було повністю перебудовано переправу - сучасну  та зручну для всіх учасників дорожнього руху. На будівництво мосту через річку Південний Буг у смт. Сутиски з селищного бюджету, витратили близько  1200 тис. грн.   Леонід Дідух висловив слова вдячності народному депутату Івану Мельничуку, обласному та районному керівництву за сприяння у виділенні коштів, військовим дорожнього батальйону військової частини А1519, керівникам місцевих підприємств за надану допомогу та техніку та усім причетним до будівництва.

Рух пасажирського транспорту через річку Південний Буг відновлено.