Ще 5 тис. родин отримали відшкодування за «теплими кредитами», залученими у травні цього року

Дата: 27.05.2019 11:47

Держенергоефективності відшкодувало 27 млн грн для близько 5 тис. родин, які стали учасниками програми «теплих кредитів» у травні цього року.

Зокрема, із держбюджету виплачено:

-понад 23 млн грн– на утеплення приватних будинків;

- більше 3 млн грн – на енергоефективні заходи для 26 ОСББ;

- 700 тис. грн– на твердопаливні котли.

Кошти перераховано отримувачам «теплих кредитів» в Ощадбанку, ПриватБанку та Укргазбанку.

Загалом, у цьому році Урядом вже відшкодовано понад 35 млн грн за «теплими кредитами».

«Нагадую, що додаткову допомогу при утепленні можна отримати із місцевих бюджетів (http://saee.gov.ua/uk/programs/map). Сьогодні запроваджено 140 таких місцевих програм, на які в цьому році  виділено 145 млн гривень. У 2019 р. із місцевих бюджетів вже виплачено 20 млн грн компенсацій», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.