Відбувся міні-ярмарок вакансій

Дата: 19.06.2019 11:47

Не втрачає актуальності така послуга служби зайнятості для роботодавців, як міні-ярмарок вакансій, адже саме в рамках такого заходу відбувається безпосереднє спілкування роботодавців з безробітними , що дає ефективний результат.

18 червня 2019 року в Тиврівській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «Фуджікура аутомотів Україна  Львів».

На початку заходу директор Тиврівської районної філії Вінницького ОЦЗ Коваль А.В. ознайомив присутніх із станом ринку праці району, актуальними вакансіям та вимогами, які сьогодні висувають роботодавці до найманих працівників.

Менеджер по підбору персоналу ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна  Львів» Дмитрук Вікторія презентувала присутнім підприємство, що динамічно розвивається, охарактеризувавши основні напрямки його діяльності, зокрема, виготовлення джгутів для найбільших виробників автомобілів у світі. Також вона повідомила, що на сьогодні  компанія шукає працівників на посаду оператор автоматичних ліній та установок із заробітною платою від 6 000,00 гривень. Та детально розповіла про характер та режим роботи, умови оплати праці, специфіку виконання робіт та вимоги до претендентів за кожною із заявлених вакансій, а також  відповіла на питання, які цікавили безробітних. В результаті міні-ярмарку 2 безробітних зацікавились працевлаштуванням на підприємстві.

Тиврівська районна філія
Вінницького ОЦЗ.