Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині відзначили День держслужбовця!

Переглядів: 24

Щорічно, 23 червня, державні службовці України відзначають своє професійне свято – День державної служби України. В цьому році святкування відбулося в районному будинку культури.
 З нагоди свята відбулися урочистості, на яких заступник голови районної державної адміністрації Володимир Вітюк та голова районної ради Ярослав Красовський привітали державних службовців державної служби Тиврівщини з професійним святом, подякували їм за плідну й натхненну роботу, відданість справі, сумлінне виконання службових обов’язків і побажали миру, міцного здоров’я, оптимізму, натхнення, добра та родинного затишку.
«Дуже приємно вітати сьогодні в залі людей, які присвятили своє життя служінню Україні. Адже саме на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в органах та установах функцій і завдань держави. Приємно, що саме такі відповідальні, компетентні та сучасні люди працюють на Тиврівщині. Кожний з вас спеціаліст своєї справи, що прагне до позитивних змін у нашій країні. Дякую за те, що ви залишаєтесь вірними присязі державного службовця, патріотами рідного краю. Бажаю вам добра, миру, злагоди, професійного росту, матеріальних благ і всіх життєвих гараздів» - привітав присутніх Володимир Вітюк.
З нагоди професійного свята кращі державні службовці району були нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради. А заступнику керівника апарату райдержадміністрації Леоніду Федоровичу Горбатюку очільники району вручили Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради.
Чудовий концерт для всіх присутніх, за участю аматорських колективів, підготували працівники районного Будинку культури.