Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Як вберегтися від теракту на транспорті - рекомендації навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення Вінницької області

Дата: 12.12.2018 11:43
Кількість переглядів: 138

У транспортному засобі (салон автобуса, вагон) переконайтеся у відсутності підозрілих осіб і предметів (валізи, коробки тощо).

Запам'ятайте, де знаходяться вогнегасник, молоток для розбиття скла та аварійні виходи.

Якщо є можливість, — сідайте, це зменшить ймовірність ураження при можливих вибухах або захопленні транспортного засобу.

Намагайтеся не веcти розмов із незнайомцями на релігійні, національні та політичні теми.

Уникайте використання при поїздках воєнізованого одягу.

Надягайте якомога менше ювелірних прикрас.

Як вберегтися від теракту в залі очікування:

В залі очікування (аеровокзал, залізничний, авто) займайте місце спиною до стіни, щоб бачити, що відбувається навколо; не розташовуйтесь біля вікон; стійте або сидіть біля колон або міцних стійок, які послужать укриттям в разі вибуху; тримайте свій багаж закритим і постійно спостерігайте, щоб не підклали вибухівку або наркотичні речовини. На прохання незнайомця пронести багаж до транспортного засобу відповідайте відмовою та повідомте про даний факт службу безпеки на транспорті. Не стійте біля залишених без нагляду валіз, урн для сміття, телефонних будок, де існує велика ймовірність закладення вибухівки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень