Колосовці завершили футбольний сезон

Дата: 03.12.2018 11:42

Вінницька ОО ВФСТ «Колос» провела свій чемпіонат з футболу серед районних товариств «Колос». Наш район представляла сільська футбольна команда Селищанської територіальної громади.

За підсумками чемпіонату  селищанські футболісти здобули бронзові нагороди. По завершені чемпіонату з великого футболу на зеленому газоні фк «Селище» перейшли змагатись під дах спортивного залу товариства «Колос». Тут на паркеті змагались футзальні команди (4+1), вік гравців –кому за сорок років.

Серед 12 команд обласної першості наші футболісти посіли четверте місце. В цьому спорткомплексі змагалась наша ветеранська команда 49 років і старші, яка розділила місце з 7 по 11 із своїми суперниками.

Колосовські команди принесли району 90 залікових очок і на такій мажорній ноті завершили футбольний сезон.

Лісниченко В.Т.

Голова РО ВФСТ «Колос»