Тиврівський район, Вінницька область

Відбулися районні заходи з нагоди відкриття у 2018-2019 н.р. Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Переглядів: 117

09 жовтня, в смт Тиврів відбулися районні заходи з нагоди відкриття у 2018-2019 н.р. Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) та районний військово-патріотичний конкурс строю та пісні.

На урочистих заходах, крім учасників, були присутні: заступник голови райдержадміністрації Володимир Вітюк, заступник військового комісара з територіальної оборони Тиврівського районного військового комісаріату Олександр Белько, методист районного методичного кабінету Наталя Грицишина, заступник керуючого справами-начальник відділу виконавчого апарату районної ради Тетяна Підлісна та працівники поліції.

Як відомо, Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Джура" ("Сокіл") - це системна форма позакласної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, один із заходів реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 13 жовтня 2015 року № 580/2015. “Сокіл” («Джура») – це дитячо-юнацька гра, що на різних етапах передбачає інтелектуальні та спортивні випробування, під час яких школярі вивчають історію становлення української державності, героїзм визвольних рухів, українського козацтва.

Учасники заходу здійснили урочисту ходу до Меморіалу Слави, приурочену Дню українського козацтва та Дню Захисника Вітчизни, де поклали квіти полеглим героям. На стадіоні в смт. Тиврів відбулися урочистості з нагоди відкриття у 2018-2019 н.р. Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) та районний військово-патріотичний конкурс строю та пісні.

У конкурсі строю та пісні взяли участь 11 команд, а перемогу здобула команда Сутисківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.