Тиврівський район, Вінницька область

Урочисте підняття Державного Прапора України

Переглядів: 58

23 серпня, в районному центрі біля приміщення районної державної адміністрації, за участі голови районної ради Ярослава Красовського, першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Заворітного, представників трудових колективів установ та організацій, військових, громадськості селища, відбулась традиційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

Почесне право підняти Прапор було надано військовому комісару Тиврівського районного військового комісаріату, підполковнику Збройних Сил України Потерлевичу Роману Миколайовичу та оператору відділення комплектування  сержантів та солдатів запасу Тиврівського районного військового комісаріату, старшому солдату Збройних Сил України Панченку Юрію Юрійовичу.

«З гордістю українці  вшановують синьо-жовтий стяг, як символ честі, гідності, прояв патріотичних почуттів, що об’єднують людей, допомагають пам’ятати свої національні надбання. Прапор став для нас символом Незалежності, Свободи та гідного Майбутнього України. Державне знамено є також символом наших здобутків і перемог з агресором, який нав’язав нам війну на Сході країни і з яким  сьогодні  боряться українські Збройні Сили, добровольці, в тому числі й чимало наших земляків-тиврівчан», - зазначив, звертаючись до присутніх, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Заворітний.