Фахівці ДСНС навчали дітлахів правилам безпеки життєдіяльності

Дата: 14.06.2018 11:39

13 червня рятувальники смт Тиврів завітали до єдиного в районі дитячого оздоровчого табору - ТОС "ЛСК "Маяк" в с. Селище, аби навчити понад сотню дітлахів правил безпеки під час канікул.

Зокрема, провідний фахівець районного підрозділу Ольга Сторожук в ігровій формі донесла до присутніх основні правила безпечної поведінки у побуті під час користування електричними та газовими приладами, а також застерегла дітей від небезпечних забав із сірниками та запальничками, роз’яснила, як не допустити пожеж в екосистемах та запобігти нещасним випадкам під час відпочинку на природі. Окрім цього, під час зустрічі із офіцером Служби порятунку малеча дізналась про вимоги безпеки у разі знаходження застарілих боєприпасів.

Заходом залишилися задоволені усі – як присутні, так і організатори. Адже така тематична зустріч ще раз довела, що фахівці Служби порятунку «101», здатні не лише ліквідовувати надзвичайні події та навчати населення правилам безпеки життєдіяльності, а й дарувати гарний настрій оточуючим.