14 лютого 2019 року відбудеться публічний звіт голови райдержадміністрації Віктора Бойка

Дата: 05.02.2019 11:39

14 лютого 2019 року відбудеться публічний звіт голови Тиврівської райдержадміністрації Бойка Віктора Володимировича

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2018 році
Регламент заходу:
10.00-10.30 – публічна презентація (звіт) щодо діяльності районної державної адміністрації.
10.30-11.15 – обговорення, запитання та відповіді.
Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад, громадських об’єднань, професійних спілок, асоціацій роботодавців, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.
Місце проведення: зал засідань Тиврівської райдержадміністрації
Відповідальний структурний підрозділ: відділ з питань організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.
Контактна особа: Чорна О.О., начальник відділу з питань організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, тел: (04355) 2-22-45.
Реєстрація учасників публічного звіту – до 09.00 14 лютого 2019 року за електронною адресою tyvriv_orgviddil@vin.gov.