Відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Дата: 21.01.2019 11:39

18 січня,  під головуванням заступника голови Тиврівської райдержадміністрації Володимира Вітюка, відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Секретар Комісії, Людмила Гречко ознайомила присутніх з порядком денним та представила на розгляд комісії справи 14-ти заявників.

Усі заяви, які заслуховувалися на комісії, попередньо  детально вивчені працівниками управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та членами комісії.

Звернення стосувались призначення щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, на оплату житлово-комунальних послуг та пенсій.

За результатами   обговорення, комісія позитивно вирішила усі  звернення. Зауважимо, що при прийнятті рішень про надання грошової допомоги комісією бралися до уваги  складені акти обстеження матеріально-побутових умов сімей.