КАНДИДАТИ НА ПОСАДУ СУТИСКІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 11.06.2019 11:36
Кількість переглядів: 1932

Центральна виборча комісія своєю постановою призначила на неділю, 30 червня 2019 року, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 66 об’єднаних територіальних громадах України, зокрема, такі вибори відбудуться у Сутисках.

На сьогодні завершено реєстрацію кандидатів на посаду Сутисківського селищного голови та кандидатів в депутати Сутисківської селищної ради. Сутисківська селищна виборча комісія Постановила:  зареєструвати  кандидатами на посаду Сутисківського селищного голови:

Васильчук Мальвіна Григорівна, 1970 р.н., освіта - вища, член ПП «Народний Фронт», голова Тиврівської районної організації ПП «Народний Фронт», проживає - с. Шершні, суб’єкт висування - ПП «Народний Фронт»

Григорчук Борис Станіславович, 1964 р.н., освіта - вища, член ВО «Батьківщина», військовий пенсіонер, проживає - Сутиски, суб’єкт висуваннея - ПП ВО «Батьківщина»

Дідух Леонід Болеславович,  1941 р.н., освіта -  вища, безпартійний, селищний голова Сутисок,  проживає - м. Гнівань, самовисування

Семенюк Олександр Валентинович, 1981 р.н., освіта -  вища, безпартійний, начальник відділу ведення державного реєстру виборців Тиврівської РДА, проживає - м. Вінниця, самовисування.

В.В.ЯКИМЕНКО - голова Сутисківської селищної виборчої  комісії
Л.В.чорнописькА – секретар Сутисківської селищної  виборчої комісії.