Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Вінниччині у комунальну власність 10 об’єднаних територіальних громад передано 8665,6 га земельних ділянок

Дата: 08.08.2018 11:34
Кількість переглядів: 193

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», на території Вінницької області у 2018 році планується передати 34 об’єднаним територіальним громадам 38,6 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність.

Між Головним управлінням Держгеокадастру та всіма об’єднаними територіальними громадами укладено меморандуми про співпрацю в умовах здійснення заходів щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад, метою яких є визначення основних вимог та підходів, що застосовуватимуться при передачі у комунальну власність ОТГ земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності.

Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області розроблено план-графік передачі земель об’єднаним територіальним громадам на території Вінницької області, яким передбачено завершити передачу земель до кінця поточного року.

В результаті проведеної роботи передано 8665,6 га у комунальну власність десяти об’єднаних територіальних громад, зокрема: Брацлавської, Вороновицької, Вапнярської, Глуховецької селищних об’єднаних територіальних громад, а також Барської, Гніванської міських ОТГ та Джулинської, Іванівської, Краснопільської, Кунківської сільських об’єднаних територіальних громад.

Крім того, на сьогодні вже проведено інвентаризацію земель державної власності сільськогосподарського призначення по Мельниківській, Ковалівській ОТГ Немирівського району, Жданівській ОТГ Хмільницького району, Калинівській міській ОТГ, Мурафській ОТГ Шаргородського району з метою подальшої передачі у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Всі роботи з інвентаризації та передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад проводяться відповідно до вимог встановленого плану-графіку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень