Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Представники ОТГ Вінниччини ознайомились із механізмами оновлення бізнес-клімату

Дата: 13.12.2018 11:33
Кількість переглядів: 167

Представники ОТГ Вінниччини та фахівці Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, взяли участь  у експертній дискусії «Публічна регуляторна політика – драйвер місцевого розвитку».  

Метою  обговорення  стало створення сприятливого клімату в громадах для розвитку підприємництва та бізнесу.

До дискусії долучились представники  Вінницької міської ради та органів місцевого самоврядування Вінничини, Сектору ДРС у Вінницькій області, представники об’єднань підприємців та малого бізнесу Якушинецької, Жданівської, Лука-Мелешківської ОТГ та м. Вінниці.

В ході зустрічі учасники ознайомились із напрацюваннями у сфері регуляторних відкритих даних та їх оприлюднення, відповідно до вимог законодавства, зроблені в рамках проекту «Регуляторна мапа України» за участі експертів  ГО «Агенція журналістики даних» (Texty.org.ua) та за сприяння  Державної регуляторної служби  України і Державного агентства з питань електронного урядування України.

З першими результатами перегляду місцевого регуляторного середовища у м. Вінниця учасників зустрічі ознайомив  Віталій Погосян, директор Департаменту економіки і інвестицій виконавчого комітету  Вінницької міської ради. Любомир Чорній - голова «Центру громадської експертизи», радник міського голови,  під час дискусії презентував План підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік та формат роботи Відкритої регуляторної платформи.

Наталія Рудик, представниця Сектору Державної регуляторної служби у Вінницькій області зазначила : «Безумовною вимогою для створення сприятливого регуляторного середовища є дотримання засад та принципів регуляторної політики. Зокрема, в частині забезпечення планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та висвітлення інформації про регуляторну діяльність».

Особливу увагу учасники дискусії звернули на  прямий зв'язок дерегуляції та регуляторної політики  з місцевим економічним розвитком.

Як повідомила Інна Святна,радник Вінницького ЦРМС з місцевих фінансів, виконання регуляторних актів, їх відповідність чинному законодавству, а також прозорість  регуляторної діяльності органів виконавчої влади сприяє створенню сприятливих умов для ведення бізнесу, залученню інвестицій та  наповненню місцевих бюджетів громад.

Вінницька ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень