Тиврівський район, Вінницька область

Голови старостинських округів з Вінниччини діляться досвідом з колегами на Конгресі старост об’єднаних громад

Переглядів: 21

Конгрес старост об'єднаних територіальних громад розпочав роботу в м.Дніпро. Учасники - представники Дніпропетровської ОДА, Дніпропетровського ЦРМС, Програми "U-LEAD з Європою" , партнерських програм міжнародних донорів, а також старости  ОТГ з усіх областей України. Як повідомила юрисконсульт Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування Людмила Гурба,  Вінниччину поїхали представляти на форум 5 представників старостинських округів : Оксана Зажирко  с. Антонівка Барської ОТГ, Юрій Мельник с.Демидівка Гніваньської ОТГ, Валентина Дубчик с. Нетребівка Томашпільської ОТГ, Дмитро Сіранчук села Іванівка і  Олексіївка Дашівської ОТГ та Валерія Підлісняк села Красненьке та Лиса Гора Іллінецької ОТГ.

У програмі Конгресу - виступи керівників місцевої влади Дніпропетровщини, презентації міжнародних донорських програм, а також обмін досвідом   роботи старост громад України.

Під час дискусій та дебатів старости обговорюють інструменти співробітництва та  стратегії  територій, а також роль старост у сфері розвитку інфраструктури, адмінпослуг, створення нових робочих місць.

Серед кращих практик, якими поділились голови старостинських округів з усієї України - досвід інфраструктурного розвитку с.Нетребівка Томашпільської ОТГ, його представила в.о. старости - Валентина Михайлівна Дубчик. Округ, який вона очолює, займає 12 місце в загальному рейтингу фінансової спроможності та 2 у Вінницькій області.