Тиврівський район, Вінницька область

Першочервневе свято дитинства

Сьогодні в районному центрі відбулось справжнє дитяче свято.

Святкування розпочалось з самого ранку – вже о 9:30 лунала дитяча музика, під яку проходив конкурс дитячого малюнку на асфальті «Веселкова країно моя». Потім в районному будинку культури розпочався святковий концерт, приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. На свято завітали голова Тиврівської райдержадміністрації Віктор Бойко та Голова районної ради Ярослав Красовський щоб вручити подяки від служби у справах дітей облдержадміністрації за участь у конкурсі «Рецепти щастя багатодітної родини».

Всі дітки, які завітали на свято, за підтримки Районного методичного кабінету відділу освіти Тиврівської районної державної адміністрації, отримали безкоштовне морозиво.

Після концерту для малечі кінологічна служба влаштувала чудову виставу за участі чотирилапого актора.  Тиврівські рятувальники влаштували показові виступи із залученням нової пожежної машини, в якій міг посидіти кожен охочий. Районний комісаріат також долучився до свята – діти могли спробувати себе в ролі захисника України.

Коли стало зовсім жарко всі перебралися святкувати в парк. Дійство супроводжувалось різноманітними конкурсами, іграми, вікторинами та подарунками, а ще діти співали карооке та малювали на асфальті. Пізніше естафету створення свята перебрала на себе громада смт Тиврів. Не менш яскраво Міжнародний День захисту дітей відсвяткували і в інших громадах, зокрема в Гніванській ОТГ відбувся Другий Міський Сімейний Фестиваль «Family Fest Пікнік – 2018!», в с. Красне квест-програма "Навколо світу".