Тиврівський район, Вінницька область

Нарада з питання реконструкції могили-кургану Данила Нечая

Переглядів: 57

Днями під керівництвом голови райдержадміністрації  Віктора Володимировича Бойка відбулась розширена нарада з питання підготовки до реконструкції  пам’ятки національного значення  могили-кургану Данила Нечая поблизу с. Черемошне.

У нараді взяли участь начальник управління економіки райдержадміністрації Ленніков В.А., начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Мазур С.П., начальник фінансового управління райдержадміністрації Мельник Н.Б., завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Мартиневич С.В. Запрошені на нараду завідувач сектору охорони пам'яток Вінницького обласного управління культури і мистецтв Потупчик М.В., головний архітектор ВАТ «КВАНТ» м. Вінниця Білоус Ю.М., начальник відділу у Тиврівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницій області – Коваленко В.Б.; завідувач народним історичним музеєм «Слава» смт. Сутиски – Тамтура А.В., голови територіальних громад с. Черемошне – Мокойчук Ю.В., с. Нове місто – Максименко В.І., с. Рахни-Польові – Шведюк В.Б.

Зокрема, на нараді обговорювалось питання відведення земельних ділянок, що межують з пам’яткою до земель історико-культурного призначення та виготовлення проектно-кошторисної документації.