Штаб Укравтодору провів Всеукраїнську селекторну нараду з метою відпрацювання спільних дій у разі ускладнення руху автотранспорту на автошляхах і в населених пунктах

Дата: 27.11.2018 11:27

Вчора, 26 листопада, відбулось засідання штабу Державного агентства автомобільних доріг України з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення в режимі селектору під головуванням в.о. заступника Голови Укравтодору Олександра Харченко.

Також у центральній студії були присутні представники Штабу, міністерств та центральних органів виконавчої влади та їх служб по роботі зі ЗМІ.

У Вінницькій студії були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Василь Броварник, начальник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Світлана Василюк, а також представники регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Метою проведення даного засідання є відпрацювання спільних дій у разі ускладнення руху автотранспорту на автошляхах і в населених пунктах внаслідок снігопадів 26 листопада.

В ході засідання обговорювався ряд питань, зокрема, стан підготовки дорожнього господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та робота Штабу Укравтодору з ліквідації наслідків НС.

Крім того обговорено питання врегулювання проблемних питань, які виникали під час попереднього осінньо-зимового періоду та шляхи їх вирішення.

Наприкінці зібрання представниками Мінінфраструктури, Укртрансбезпеки, МВС, Міноборони та інших силових відомств донесено до відома ряд питань, які стосувались міжвідомчої взаємодії, яка є обов’язковою для врахування в роботі Штабу з ліквідації наслідків НС.

Вінницька ОДА

• Click to enlarge image Image3.jpg