Віктор Бойко поспілкувався з жителями Марківської та Тростянецької територіальних громад

Дата: 27.02.2019 11:23

26 лютого, відбулись дві виїзні зустрічі голови райдержадміністрації, Віктора Володимировича Бойка, з жителями сіл Марківка та Тростянець.

В зустрічі також прийняли участь начальник Вінницького приміського об’єднаного управління пенсійного фонду України Вінницької області Кубик Володимир Анатолійович, перший заступник  голови райдержадміністрації Олександр Васильович Заворітний, заступник голови райдержадміністрації Володимир Вікторович Вітюк, начальник управління освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Людмила Леонідівна Касянчук, заступник начальника відділу допомог управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Чехов Ігор Олегович. В будинках культури в кожному з сіл зібрались жителі громад щоб поспілкуватися з представниками влади. Зустрічі розпочали з перегляду відеоролика «Вінниччина – 2018. Є що сказати!».

Віктор Бойко розповів про здобутки, яких вдалося досягти за останні три роки, детально зупиняючись на питаннях, що хвилюють жителів сіл Марківка та Тростянець. Олександр Заворітний дав ґрунтовні пояснення з фінансових та економічних питань, розповів про запланований ремонт дорожнього покриття, наголосив на важливості грантової діяльності. В обох громадах, крім питань, піднятих фахівцями райдержадміністрації – пенсійне забезпечення, надання та монетизація субсидій, зміни в оплаті за електроенергію, освітні реформи, жителів цікавило питання водогону, транспортного сполучення, ремонту доріг, надання якісної медичної допомоги – по всіх питаннях було надано змістовні відповіді.

В тростянецькому будинку культури сьогодні також проходив збір громади, на якому про свою роботу прозвітували Тростянецький сільський голова, Жук Оксана Олексіївна, директор Тростянецької ЗОШ, та завідуюча закладом дошкільної освіти. Виступив із промовою і основний меценат громади, Шафієв Гачай Джамаледдін огли, який розповів про свою допомогу жителям громади та про плани розвитку на майбутнє, які на пряму пов’язані з добробутом громади.

В ході зустрічі керівники району відвідали Тростянецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, яка навчає діток із сіл Тростянець, Марківка, Калнишівка та Федорівка. Всіх діток безкоштовно возить шкільний автобус. Особливу увагу приділили спортивній залі, яка потребує ремонту та першокласникам «Нової української школи».