Відбулося засідання ради сільгоспвиробників району

Дата: 22.03.2019 08:23

21 березня 2019 року,  відбулось засідання Ради сільськогосподарських товаровиробників району за участі  голови районної державної адміністрації Віктора Бойка.

Крім провідних аграріїв району, були запрошені заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Алла Ліщишина, начальник відділу у Тиврівському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Віктор Коваленко, начальник віділу правового забезпечення апарату райдержадміністрації Світлана Мазур та начальник відділу надання адміністративних послуг управління економіки райдержадміністрації Олександр Білоус.
       На засіданні були розглянуті питання розрахунків за оренду земельних паїв. Йшлося про те,  щоб   сільгосптоваровиробники домовилися застосовувати єдину ціну на зернову групу при розрахунку за оренду земельних та майнових паїв, щоб розрахунки були «прозорими». Рекомендовано фермерам-одноосібникам проводити оплату за оренду земель в поточному році на рівні з аграрними підприємствами.
       В результаті обговорення було  прийнято ряд спільних рішень.