Вінниччина у трійці лідерів по кількості підписаних декларацій із сімейними лікарями

Дата: 04.05.2018 11:22

Вже місяць українці мають можливість визначится із медичним супроводом. Кампанія «Лікар в кожну родину» активно впроваджується в усіх регіонах України.  За цей час понад два  мільони пацієнтів підписали декларації з лікарями.

Протягом місяця жителі Вінницької області підписали 188 тисяч 997 декларацій. Тож Вінниччина посіла третє місце серед інших областей. У лідерах також  Харківська область  – 230 тисячі 652 декларації – вона посідає перше місце по кількості декларацій, друга позиція  належить Києву. На четвертому місці  – Донецька область 177 тисяч 759 декларацій і на п’ятому місці – Дніпропетровська область понад 168 тисяч декларацій.

Щоб допомогти людям у виборі лікаря, у регіонах проводять ярмарки здоров’я, розміщують інформацію про лікарів у  соцмережах.