Тиврівський район, Вінницька область

На Тиврівщині вшанували пам'ять героїв Чорнобильської АЕС

Переглядів: 74

Аварія на Чорнобильській атомній станції, яка сталася 26 квітня 1986 року, змінила хід історії. З того моменту пройшло 32 роки, а відлуння катастрофи відчутно досі.

Сьогодні, 26 квітня, в районі  відбулись  заходи приурочені  32-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Багатолюдна колона відправилась до пам’ятного  знаку  ліквідаторам  аварії на Чорнобильській АЕС для проведення урочистого мітингу-реквієму. В заході взяли участь керівники району,  голови територіальних громад, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники  районних служб,  ліквідатори  аварії на Чорнобильській АЕС, вдови, які проживають  в територіальних громадах району, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій району, учні старших класів ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Тиврів, духовенство, жителі району.

З вітальними словами до учасників зібрання звернулись голова районної державної адміністрації Віктор Бойко,  голова районної ради Ярослав Красовський та Тиврівський селищний голова Сергій Кицишин.

«Сьогодні ми знову зібрались тут, щоб віддати шану національним героям, які зберегли тисячі життів своїх співвітчизників. Світла пам’ять загиблим та щирі побажання міцного здоров’я та довголіття живим», - зазначив у своєму виступі Віктор Бойко.

З нагоди 32-х роковин Чорнобильської  катастрофи за мужність, самовідданість, професіоналізм, виявлені під час ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради шістьох членів районної громадської організації «Союз Чорнобиль», учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Поминальну панахиду за загиблими та померлими учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи здійснив настоятель храму Вознесіння Господнього смт.Тиврів УПЦ КП протоієрей Богдан Бицкало.

Завершився мітинг-реквієм вшануванням пам'яті загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС  хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам  аварії на ЧАЕС.

По завершенню мітингу головою районної громадської організації «Союз Чорнобиль» Миколою Мельником в приміщенні залу засідань райдержадміністрації було вшановано та нагороджено її активних членів.