Тиврівська Районна Державна Адміністрація
Вінницька область, Тиврівський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Жмеринці відкрили станцію з видачі ID-карток

Дата: 05.04.2019 11:20
Кількість переглядів: 156

Надання якісних адміністративних послуг є особливо важливим для населення. Однією з них є оформлення паспортів громадян України у вигляді ІD-картки з безконтактним електронним носієм, а також паспортів громадян України для виїзду за кордон.

Відтепер у Центрі адміністративних послуг міста Жмеринки працюватиме ще одна станція з оформлення та видачі внутрішніх паспортів громадянина України у вигляді ID-карток та для виїзду за кордон. Її облаштували коштом органів місцевого самоврядування. Відповідні послуги тут надають у тестовому режимі вже впродовж двох тижнів.

У відкритті станції взяв участь заступник голови ОДА Олександр Крученюк, зауваживши: «Створення таких механізмів, зокрема, станцій для громадян, суттєво допоможе нам у вирішенні багатьох проблем, адже наближення послуг до місцевого населення має особливо важливе значення. Крім того, це сприятиме тому, що послуги надаватимуть у більш оперативному та зручному режимі».

У свою чергу, начальник міграційної служби Вінниччини Борис Наливайко зазначив, що придбання Жмеринською міською радою робочої станції для оформлення та видачі паспортних документів з безконтактним електронним носієм, надасть можливість покращити якість надання адміністративних послуг громадянам і пришвидшити процес отримання необхідних документів та сприятиме уникненню черг громадян.

Відтак, відбулося  урочисте перерізання стрічки та, власне, огляд приміщення.

Очільник УДМС зауважив, що центр надання адміністративних послуг облаштували так, аби було зручним для кожного мешканця міста, в тому числі для людей з обмеженими фізичними можливостями,зокрема обладнаний пандусом. Крім того, ЦНАП облаштовано спеціалізованим програмним забезпеченням та добавив, що лише за I квартал 2019 року  Жмеринським районним відділом УДМС оформлено 814 паспортів у вигляді ID-карток та 1590 закордонних  паспортів. 

З початку року сума за надання адміністративних послуги складає понад 577  тисяч гривень. Всі ці кошти залишаються у громаді м. Жмеринки. А із запровадженням нової робочої станції коштів до бюджету буде надходити значно більше. Як повідомляють мешканці міста, такі послуги є зручними і значно заощаджують їхній час та покращують якість адміністративних послуг. 

Нагадаємо, органами місцевого самоврядування вже придбано 13 автоматизованих робочих станцій для прийому та оформлення паспортів громадян України для виїзду за кордон та паспортів громадян України у вигляді ID-картки. Загалом, Управління ДМС України у Вінницькій області має 32 територіальних підрозділи, в яких надають послуги 98 автоматизованих робочих станцій. « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень